ЗУСТРІЧ СВЯТОГО МИКОЛАЯ НА ОСТРОВІ ХОРТИЦЯ

Сьогодні, городяни разом з військовослужбовцями, ветеранами АТО та їх дітьми святкували День Святого Миколая на Запорізькій Січі. Святковий захід ініціював та організував настоятель Свято-Покровського храму на Хортиці Української Православної Церкви Київського Патріархату ієрей Віктор Ткач, В цей день настоятель храму очолив святкову Божествену Літургію.

На заході були присутні родини з дітьми нацгвардійців, чорнобильців, військовослужбовців Збройних сил України та добровольчих батальйонів. Під час богослужіння бажаючі, серед яких були і військовослужбовці – строкової служби, мали змогу посповідатись та причаститись. Після молебня за Україну гостей чекала видовищна пізнавальна-театралізована вистава від Запорізьких козаків. Джури розповідали глядачам про особливості козацької зброї та показували тренувальні бої з її використанням, натомість отримували бурхливі оплески та посмішки дітей.

Після урочистостей на очах у дітлахів з’явився Святий Миколай, який спеціально завітав на острів Хортицю привітати малечу та вручити їм чудові подарунки.

В цей чудовий, морозний та сонячний день, усі хто побував на Запорізькій Січі під час візиту Святого Миколаю максимально зарядились позитивною енергією та отримали багато приємних вражень та подарунків. Діти у захваті, і дорослі і малі.
«Вітаємо Вас з цим Божественим святом, та бажаємо миру та злагоди вашим родинам. Дякуємо за те, що святкуєте разом з нами, та дякуємо усім хто підтримав сьогодні цей доброчинний захід…» – привітав присутніх отець Віктор Ткач.
Отець Віктор також зауважив, що сьогодні започаткована нова традиція святкування Дня святого Миколая на Хортиці, а вже з наступного року резиденція святого Миколая буде діяти протягом усіх новорічних свят.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.