СВЯТКУВАННЯ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ НА О. ХОРТИЦЯ

7 січня, українці святкують одне з найголовніших державних свят Православної Церкви – Різдво Христове.Святкове богослужіння в цей день відбулося і у Свято-Покровському храмі на території музейного комплексу “Запорозька Січ” на о. Хортиця Запорізької єпархії УПЦ КП.

Божествену Літургію Святителя Василія Великого в день свята очолив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці ієрей Віктор Ткач у співслужінні клірика Запорізької єпархії ієрея Сергія Московця.

Гвардійці 9-го полку оперативного призначення є постійними гостями Храму покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату на Запорізькій Січі (о. Хортиця) та у це чудове свято їм також випала нагода бути присутніми на Божественній літургії, яку очолюва капелан їхньої частини.

Кожну неділю капелан військової частини 3029 ієрей Віктор Ткач проводить Божественну службу у храмі на Хортиці, та запрошує до неї всіх бажаючих.

По закінченню служби, прихожан та військовослужбовців священнослужителі привітали з Різдвом Христовим та коротко розповіли про історію виникнення Різдва та особливості його святкування. Після чого, всі охочі, мали змогу причаститись чи сповідатись, серед бажаючих були і військовослужбовці.

«Не передати мої почуття словами, я задоволений, що прийняв участь у цьому заході та причастився. Міцної віри всім нам і зі святом! Христос народився! – Славімо його!» – висловив привітання солдат Володимир Гусєв.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.