БОГОСЛУЖІННЯ НА ХОРТИЦІ В ДЕНЬ СВЯТА ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО. ЦЕРКОВНИЙ НОВИЙ РІК.

14 січня, священнослужителі привітали військовослужбовців і прихожан храму на острові Хортиця з Православним Новим роком та святом Обрізання Господнього.
Храм покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату, що розміщений на Запорізькій Січі є постійним місцем віросповідання гвардійців 9-го полку оперативного призначення, тому у це чудове свято їм також випала нагода бути присутніми на Божественній літургії, яку провів капелан частини ієрей Віктор Ткач.
Щонеділі капелан військової частини 3029 ієрей Віктор Ткач проводить Божественну службу у храмі на Хортиці для військовослужбовців, а також всіх бажаючих.
Після завершення богослужіння, прихожан та військовослужбовців священнослужителі привітали з потрійним святом Василя, Обрізання Господнє і Православним Новим роком та коротко розповіли особливості богослужіння та святкування в цей день, оскільки за старим літочисленням 14 січня є першим днем нового року. Після чого, всі бажаючі, мали змогу причаститись чи сповідатись.
«Я вдячний командуванню військової частини 3029 за те, що можу відвідувати Божественну службу в Храмі на Хортиці. Щиро вітаю всіх зі святом!» – сказав старший солдат Микита Мельник.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.