НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ НА ХОРТИЦІ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КАПЕЛАНСЬКИХ ЗБОРАХ У МІСТІ КИЄВІ

Настоятель Свято-Покровського храму, що знаходиться на території музейного комплексу “Запорозька Січ”, ієрей Віктор Ткач, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь у навчально-методичних зборах за участю військових священиків Канади та Латвії.Збори проходили у місті Києві в одній з військових частин Національної гвардії України.

Нагадуємо, що отець Віктор несе послух військового священника і займається духовною опікою особистого складу та бійців частини 3029 НГУ.

На початку заходу на території військової частини 3066, де відбуваються міжнародні збори, митрополит Іоан у співслужінні керівника департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та головного військового священика НГУ прот. Івана Михайлишина звершив заупокійну літію біля пам’ятника загиблим воїнам АТО. З представниками церков молився керівний склад НГУ, військові священики та гвардійці. Присутні возложили квіти до пам’ятника.

Після відкриття зборів командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров вручив посвідчення учасників бойових дій капеланам Нацгвардії, які повернулися із зони АТО.

Звертаючись до присутніх, митрополит Іоан наголосив на важливості побудови довершеної структури військового духовенства у всіх силових структурах України.

«Національна гвардія показує приклад логічності і послідовності дій у справі побудови капеланської служби в Україні. Це видно з відгуків капеланів, які служать у військових частинах Національної гвардії. Церква також докладає зусиль, щоб цей початковий процес формування в даній силовій структурі відбувався успішно», – сказав Голова СУВД.

Протягом трьох днів зборів буде підбито підсумки впровадження реформи капеланської служби Національної гвардії (за перший рік роботи), обговорять завдання та перспективи розвитку духовенства в Нацгвардії за участю представників капеланських служб Збройних Сил Канади та Латвії. Також будуть проведені заняття та семінари за напрямками релігійно-освітньої роботи, діяльності душпастирської роботи, психології, військово-соціальної роботи та цивільно-військового співробітництва (СІМІС). Військові спільно з капеланами обговорять пропозиції до нормативних документів з питань діяльності служби військового духовенства Національної гвардії України.

[wds id=”3″]

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.