ПСИХОЛОГИ ТА КАПЕЛАН ЧАСТИНИ 3029 НГУ ІЄРЕЙ ВІКТОР ТКАЧ ПРОВЕЛИ ЗАЙНЯТТЯ З ГВАРДІЙЦЯМИ

Офіцери-психологи групи морально-психологічного забезпечення Національної гвардії України у взаємодії з військовим капеланом, в черговий раз провели заняття з гвардійцями за новими стандартами НАТО. Насамперед бійці пройшли тестування за методикою виявлення дезадаптивності людини. Такі тести дають змогу визначити зміни та патологічну трансформацію поведінки або психоемоційні порушення.

Також з нацгвардійцями пройшли практично-тренінгові заняття за системою Тімбілдинг. Проведення цих тренінгів спрямовані на згуртування військового колективу, формування сильної команди, яка зможе успішно та ефективно досягти будь-яких поставлених цілей.

З метою стимуляції морального та духовного стану, з особовим складом зустрівся і військовий священик (капелан) частини 3029 НГУ ієрей Віктор Ткач. Він нагадав гвардійцям важливість розуміння духовних настанов та братерських відносин в колективі. Капелан благословив гвардійців на ратну службу та поспілкувався з бажаючими на особисті теми.

Завдяки реформам психологічного забезпечення, співпраці з військовими капеланами та впровадженню нових методів роботи, здійснюється постійний моніторинг психологічного та емоційного стану особового складу. Це дає змогу зменшити прояви стресів, напруженості, посилити активацію власних духовних і моральних ресурсів та уникнути неприємних наслідків під час виконання службово-бойових завдань в зоні проведення ООС.

[wds id=”11″]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.