ЯК ГВАРДІЙЦІ В ЗОНІ ООС ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЄ (ЯБЛУЧНИЙ СПАС) СВЯТКУВАЛИ!

За традицією, 19 серпня в православних християн релігійне свято – ПреображенняГосподнє, яке в народі носить назву Яблучний Спас. Гвардійці, які виконують службово-бойові завдання на сході країни, із задоволенням долучились до традиційних святкувань.
Поздоровити зі святом, на позиції бійців Південного ОТО прибув військовий священик (капелан) ієрей Віктор Ткач. Він відслужив молебень, подякувавши Господу за Його турботу і щедрі дари, та окропив свяченою водою святковий стіл благословивши нацгвардійців на легку службу.
«Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом, що дарує нам надію і віру у майбутнє. Тому насолоджуйтесь ним, як насолоджуєтеся цими свіжими серпневими плодами! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди!» – привітав гвардійців військовий капелан.
По завершенню Богослужіння, отець Віктор побажав усім присутнім Божого благословення, міцності і стійкості духу в цей нелегкий для держави час та висловив надію на якнайшвидше закінчення бойових дій і щасливе повернення до своїх рідних та близьких.
[wds id=”12″]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.