ІЄРЕЙ ВІКТОР ТКАЧ В ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ БЛАГОСЛОВИВ ГВАРДІЙЦІВ, ЩО СТОЯТЬ НА ЗАХИСТІ ДОНЕЧЧИНИ В ЗОНІ ООС

24 серпня бійці Національної гвардії України, які несуть службу в зоні проведення ООС на Донецькому напрямку, долучилися до святкування Дня Незалежності України. Попри щоденне виконання службово-бойових завдань гвардійці провели ряд урочистих заходів з нагоди свята.
Командир угруповання полковник Юрій Покотілов та начальник штабу угрупування НГУ ООС полковник Володимир Барзюк привітали особовий склад гвардійців в ОТУ «Схід» та нагородили кращих гвардійців грамотами і подяками.
У своїй промові до особового складу полковник Покотілов підкреслив: «Сьогодні всі ми непохитно стоїмо на захисті України і ми є лицем нашої держави. Україна пройшла довгий шлях до незалежності. Гвардійці повинні бути достойними своїх героїчних предків. Своєю службою на благо держави, не дамо ворогу відібрати в нас саме цінне що є в кожного – свободу і незалежність!»
Участь у святкуваннях взяв і капелан військової частини 3029 НГУ, священослужитель Запорізької Єпархії УПЦ КП ієрей Віктор Ткач. Священик провів молебень, благословив керівництво та особовий склад і окропив всіх присутніх святою водою. У промові отець Віктор привітав військових з таким значемим Державним святом та подякував усім бійцям та командирам за те, що вони роблять дуже великий вклад у збереження Української державності і, що саме завдяки іх праці та служінню народу України, вся українська нація має змогу сьогодні повноцінно святкувати День Незалежності України.
Також для воїнів з нагоди свята було організовано перегляд святкових передач та параду з нагоди Дня Незалежності у місті Києві за допомогою пересувного автомобільного клубу. Кожен військовослужбовець угруповання долучився до свят і відчув себе частинкою загальноукраїнської військової гордості.
[wds id=”13″]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.